Domki całoroczne do wynajęcia

W Salezjańskim Ośrodku Młodzieżowym „Don Bosco” istnieje możliwość wynajęcia domku całorocznego. Poniżej przedstawiamy ofertę domków, wyposażenie oraz regulamin korzystania. ZAPRASZAMY

Wyposażenie domku całorocznego

  1. sypialnia (3-7 łóżek z zależności od domku)
  2. łazienka z prysznicem i umywalką
  3. aneks kuchenny z wyposażeniem (do 10 osób)
  4. salon z TV
  5. WiFi
  6. parking

Każdy domek jest wyposażony w łazienkę z prysznicem z ciepłą wodą, umywalką oraz toaletę. Ponadto domki mają system ogrzewania elektrycznego, sprawdzone już niejednej zimy. W kuchni znajduje się płyta indukcyjna na 4 garnki, lodówka, zlew, stół rodzinny z krzesłami oraz wyposażenie w sprzęty, sztućce, podstawowe narzędzia kuchenne, naczynia stołowe, patelnie i garnki do 10 osób.

Tu prezentujemy nasze domki do wynajęcia przez cały rok.

Domek 1 Wspomożycielka – najmniejszy ze wszystkich całorocznych domków do wynajęcia, jedyny całoroczny parterowy. Domek 3-4 osobowy. Znajdziemy w nim 2 łóżka pojedyncze i jedno podwójne. Jest to domek parterowy, wyposażony w łazienkę z umywalką, muszlą i prysznicem. W domku znajduje się mały aneks kuchenny oddzielony ścianką od części sypialnej.

Domek 5Małgorzata – domek całoroczny, gdzie na piętrze znajdziemy trzy łóżka jednoosobowe i jedno małżeńskie. Domek 5-7 osobowy piętrowy. Na dole znajdziemy łazienkę i kuchnię oraz mały salon z rozkładaną rogówką do spania oraz stołem z krzesłami, telewizor, ława i małe pufy do siedzenia.

Domek 6 „Filotea – domek całoroczny, gdzie na piętrze znajdziemy 6 łóżek jednoosobowych. Domek 7-9 osobowy, piętrowy. Na dole znajdziemy łazienkę i kuchnię oraz mały salon z rozkładaną sofą i fotelem rozkładanym do spania, a oprócz tego stół drewniany z krzesłami, telewizor i 2 fotele.

Domek 7 „Franek – domek całoroczny, gdzie na piętrze znajdziemy 6 łóżek jednoosobowych. Domek 7-8 osobowy, piętrowy. Na dole znajdziemy łazienkę i kuchnię oraz mały salon z rozkładaną wersalką na 2 osoby, a oprócz tego stół drewniany z krzesłami, telewizor, ławę, fotel i drewniane koty 😉 .